تیونینگ هامان برای رنجروور اسپورت

رنجروور پایه اسپورت یک گزینه ایده ال برای تمام طرفداران این شاسی بلند انگلیسی است. و یکی از بهترین ها در هر نوع زمینه ای است چه در بخش لندروور های عادی یا رنجروورهای بزرگ یا در مدل های اسپورت همانند مدل جگوار از سازنده ای مشابه میتوان اشاره کرد.

قدرت ان توسط یک موتور V6 یا یک موتور V8 که برای هردو نسخه های بنزینی و دیزلی موجود است تامین می شود و یکی از پرقدرت ترین نمونه هایی است که توسط هامان تیونینگ می شود.

شکل و طراحی بدنه در بهترین حالت قرار دارد که در ترکیب با رینگ و تایرهای اختصاصی  و همچنین طراحی داخلی دقیق و هوشمندانه تکمیل شده است.

کیت تیونینگ برای رنجروور اسپورت

بکار گرفتن کیت بدنه پهن برای رنجروور اسپورت برای به رخ کشیدن تفسیری قدرتمند و یک تیون عالی از هامان و ضرروی بوده است تا قدرت این خودروی چهار متحرک را هرچه بیشتر نمایان سازد. هرچند گارد جلو که دوبخشی طراحی شده است مطلوب و دلپذیر است گرچه با شخصیت قدرتی خودرو همخوانی متقابلی ندارد. این بروز آوری های گران قیمت عمدتا به دلیل بکار رفتن کیفیت بالای ساخت قطعات بوده است بعلاوه اینکه شامل یک جفت دیلایت فیبر نوری نیز می شود. هرچند در این گارد جلو که پهن تر است مکان چراغ های مه شکن نیز تغییر کرده اند هرچند چراغ های مه شکن اصلی به طور کامل ظاهرشان حفظ شده است و در عملکرد انها نیز تغییری بوجود نیامده است.

هامان برای کیت بدنه اسپورت یک کایت فوق العاده درنظر گرفته است که طرفین را کاملا پوشش داده و عرض خودرو را 12 سانتی متر افزایش داده است. الحاقات کیت بدنه ی که روی چهار در با مهارت خاص نصب شده اند علاوه بر اینکه ظاهر خودرو را عضلانی تر کرده اند. همچنین یک قاب شخصی سازی شده نیز برای عقب درنظر گرفته شده است که از مواد کامپوزیتی ساخته شده است بهمراه لوله اگزوزهای مخصوص هامان که به رنگ نقره ای انودایز یا مشکی طراحی شده اند. راهکارهای زیادی با جزئیات فراوان ارائه شده که همه توسط  متخصصین Swabian ارائه شده است.

تیونینگ لوازم جانبی هامان برای رنجروور اسپورت

باوجود ظاهر قدرتمند و عضلانی رنجروور اسپورت تیون شده مجموعه ای از رینگ هایی که بتواند قدرت ان را روی جاده حفظ کند از ملزومات اصلی بوده که در عین حال بتواند هارمونی اش را با کیت بدنه درنظر گرفته شده برای ان حفظ نماید.

لذا پیشنهاد تیونرها برای داشتن یک ظاهر عالی استفاده از رینگ های پرچ شده است برای همین منظور مدل “Unique Forged Anodized” را در اندازه 10.5 x 22  و  11 x 23 اینچ ارائه کرده اند. طرح زیبای رینگ های چند پره ای به رنگ مشکی مات کاملا معرف طراحی پیشرفته ای است که بصورت استاندارد جزو فوت و فن هامان به شمار میرود.

 

یک رینگ الومینیومی سبک اختصاصی با تایر پهن به عرض 305 ترکیبی جالب توجه را در ادغام با طر چرخ بوجود اورده است. این ترکیب دوگانه رینگ و تایر یک گروه دونفره قوی برای شتاب گیری طولی و عرضی بوجود اورده است.

علاوه بر این هامان دو طراحی اختصاصی دیگر را برای رنجروور اسپورت با کیت بدن پهن ارائه داده است که شامل طیفی از “Anniversary Evo” و “Edition Race”می شود.درمجوعه شامل 11 اپشن می شود.

برای تکیمل طراحی داخلی هامان ایده هایی را پیاده سازی کرده است ازجمله پدال های خاص با لوگوی HAMANN به رنگ های مشکی ابکاری شده با الومینیوم و یک کف پوش با طراحی HAMANN و در های مجهز به ولکام لایت که طرح HAMANN را بصورت واضح شب هنگام روی زمین نقش بندی میکند.

تمام این ماژول ها بصورت تکی یا بصورت یک پکیج در دسترس می باشند. مرکز فعالیت اصلی هامان در Laupheim قرار گرفته که عملیات تیونینگ را در انجا یا مراکز بین المللی معتبر زیر نظر هامان به انجام میرسد.