تیونینگ BMW M2

هامان پیشنهادات جالب و گسترده ای برای کوچکترین BMW با سیستم نیروی محرکه M توسط یک کیت خصوصی فراهم اورده است. با تشکر از پکیج M2 مشتریان میتوانند خودرویشان را مطابق با خواسته هایشان بهینه سازی کنند. این بهینه سازی می تواند شامل بروزآوری های ایرودینامیک ، افزایش قدرت موتور یا سیستم اگزوز اسپورت باشد. تمام قطعات مورد درخواست توسط هامان از بهترین ها گلچین شده و درنهایت دقت و با جزئیات کامل به اجرا گذاشته می اید.

تیونینگ BMW M2

هیچ شکی نیست BMW M2 دارای یک چهره فوق العاده است. اما هامان با بروزاوری قطعات فوق العاده اما کوچک توانسته یک ظاهر منحصربفرد برای ان ایجاد کند. درحالیکه اسپویلر جلو در سرتاسر جلو گسترش یافته و نهایتا پیش رادیاتور را پوشش کاملی در پایین داده است. و برای وسط بصورت اپشنال فیبرکربن زیر جلوپنجره قرار داده شده است.

اما این موارد برای هامان کافی نبوده لذا سایر قطعات الحاقی نیز برای M2 درنظر گرفته است، از رکاب های جانبی با کیفیت گرفته تا بال های اضافه برای کمنان چرخ های جلو و عقب که به اسپویلر عقب و دیفیوزر جلو امتداد دارند و متناسب با رنگ خودرو رنگ امیزی شده اند.

هامان بالچه های کوچک در چپ و راست بصورت اختصاصی قرارداده شده اند تا بر وجه اسپرت خودرو تاکید گردد و روی هم یک ترکیب عالی را با اگزوز اسپرت استیل زد زنگ فراهم کرده است که برای تزئین بیشتر 4 لوله اگزوز فانتزی فیبرکربنی یا کلاسیک نقره ای یا مشکی روکش شده درنظر گرفته است.

هامان با نصب یک واحد کنترل اضافی توانسته مپ احتراق را به بهترین وجه بهینه نماید که توانسته قدرت موتور این خودرو که دارای 3 لیتر گنجایش و 6 سیلندر می باشد را از 370 اسب بخار به 420 اسب بخار افزایش بدهد ) 272 kW  به  309 kW) .همچنین میزان گشتاور از 465 نیوتن متر به 530 نیوتن متر افزایش یافته است.

M2 دارای یک گیربکس 6 سرعته دنده است یا بصورت اپشنال دارای یک گیربکس 7 سرعته اتومات دوال کلاچ است که موجب شده شتاب اولیه صفر تا 100 انها در 4.2 ثانیه فراهم گردد. هامان نه تنها این چیپست را کاملا تست و بررسی کرده ، بلکه همان یک پوشش تضمینی را برای این میزان شتاب و قدرت درنظر گرفته است. 

تیونینگ هامان با گواهی نامه های معتبر

باتوجه به تیونینگ های ارزان و تقلبی ارائه شده ای که در شرق دور انجام می شود هامان از ابتدای سال 2016 تمام قطعات اصلی و لوازم جانبی را با گواهی نامه های معتبر ارائه می دهد. این گواهی نامه ها دارای فرمت DIN A6 با امنیت بالاهستند که توسط برچسب های هلوگرام با ضریب امنیتی بالا ارائه می شوند که شامل ست چرخ ها یا کیت ایرودینامیک نیز می شود.

برای یک دلیل خوب: هریک از تولیدات هامان دارای یک دلیل خوب برای تولید بوده و برای همین از کیفیت مرغوبی و دقت بالا  برخوردار می باشد. بیشتر تولیدات مدرن سعی شده که حداکثر دقت و کارایی درنظر گرفته شود و همین امر دلیل خوش نامی بالای هامان بوده است. 

فرقی نمی کند که یک چیز منحصربفرد را تکی سفارش بدهید یا یک پکیج کلی را برای M2 انتخاب کنید زیرا هامان موتور اسپرت BMW کوچک شما را به یک مدل کاملا منحصربفرد تبدیل خواهد کرد. این ماژول ها که در نهایت دقت چه بصورت تکی یا تجمعی اسمبل بشوند درنهایت تضمین کننده یک مفهوم کلی و منسجم خواهند بود. هامان تمامی این امور را در مرکز اصلی واقع در Laupheim یا در سایر مراکز بین المللی که توسط شرکای هامان اداره می شوند انجام میدهد.