تیونینگ پورشه کاین

TUNING FOR PORSCHE CAYENNE

تیونینگ پورشه کاین

TURBO TUNING FOR THE CAYENNE

تیونینگ توربو برای کاین

 

طی چندین سال هامان بعنوان یک شریک متخصص در کنار پورشه کاین حضور داشته است، که همیشه موقعیت های متنوعی از تیونینگ در طیف وسیعی از کیت های ایرو دینامیک ، ماژول های پیشرفته افزایش قدرعت و اختصاصی ترین ترکیب از رینگ و تایرهای اختصاصی را برای کاین تدارک دیده است.

از هر دو جنبه ی تکنیکال و ویژگی های ظاهری پورشه کاین محصول هامان دارای یک هارمونی کامل در بخش قطعات است.

 

پورشه کاین تیونینگ شده توسط هامان

 

هامان برای پورشه کاین یک کیت بدنه کامل را تدارک دیده است که شامل یک اسپویلر جدید برای قسمت جلو بهمراه دیلات LED ، درب موتور فیبرکربنی بهمراه دریچه های ورودی هوا ، رکاب های جانبی  و اسپویلر سقف می باشد.

قطعات الحاقی شامل لیستی از ظریف ترین وسایل است که جزئیات در نهایت ظرافت با فیبرکربن یا تزئینات چهارخانه بکار رفته اند که دستگیره درها و آینه های بیرونی از انجمله اند.

 

برای هماهنگ بودن عقب خودرو با جلوی خودرو در قسمت عقب یک گارد عقب که از سه قسمت تشکیل شده قرارداده شده است که شامل تیونینگ اگزوز مناسب برای سیستم اگزوز اسپورت از فولاد زد زنگ است که دارای 4 لوله اگزوز می باشد و برای تمام مدل های بنزینی و دیزل در دسترس می باشد.

هامان حداکثر توان خودرو را برای ارائه بهترین ها برای نسخه های Guardian و Guardian Evo ارائه کرده است. طراحان هامان یک طراحی منحصر بفرد برای رشد عرضی این شاسی بلند اسپورت ارائه کرده اند تا استایل خاصی به ان ببخشند.

 

هامان برای دو نسخه توربو دیزل از پورشه کاین ماژول افزایش قدرت موتور پیشرفته ارائه کرده است که این ماژول ها بهمراه ماژول های کنترل اضافی ارائه شده است که قدرت موتور V6 با گنجایش 3.2 لیتری را از 382 اسب بخار را تا 450 اسب بخار ارتقاء داده است در عین حال گشتاور بصورت فوق العاده ای مقداری کمتر از 1000 نیوتن متر است.

.

هامان برای افزایش عملکرد پرفورمنس کاین اقدام به افزودن ماژول های کاهنده در برنامه خود کرده است ، مدلهایی با سیستم تعلیق بادی موجب شده تا ارتفاع خودرو تا 35 میلی متر برای هر دو اکسل جلو و عقب را بکاهد ، که در این صورت موجب شده تا مرکز ثقل خودرو به طرز قابل توجهی بهبود یابد و خصوصیات رانندگی از جمله هندلینگ بسیار بهبود یاد.

 

تیونینگ قطعات و لوازم جانبی پورشه کاین

 

هامان در سبد خود سه نوع رینگ الومینیومی ریخته گری را برای پورشه کاین تدارک دیده است: “Edition Race” و “Unique Forged” که با سطوح روکش شده است که یکی از انها در مفرغ و دیگری در ظاهر یک ابکاری کامل شده است. که در سایزهای 22 و 23 اینچ موجود هستند ، پره های متقاطع بزرگ به پورشه کاین حس قوی القاء میکند که تریک ان با تایرهای عملکرد بالا موجب می شود تا با جاده ارتباط بسیار خوبی برقرار کند و یک گزینه عالی برای کارهای روزمره است.

 

هامان برای داخل خودرو نیز ایده های خاصی را پیاده سازی کرده است: یک مجموعه کامل 15 قسمتی در یک پکیج شامل قطعات فیبرکربنی که ارتباط خاصی با پورشه کاین برقرار می کند.

حتی برای موتور خودرو نیز یک کاور به رنگ مشکی یا نارنجی با فیبرکربن کاملا واضح درنظر گرفته شده است. پدال ها و فوت رست هایی با روکش آلومینیومی بهمراه روکش فرمان چرم اسپورت و پادری براق درب ورودی بهمراه کف پوش مخملی مشکی با طرح نقره ای HAMANN از دیگر تزئینات بکار رفته برای زیباسازی فضای داخل خودرو به شمار می روند.تیم تیونینگ به محض ثبت نام خودروی جدید در مرکز اصلی هامان در Laupheim یا در مراکز بین المللی که توسط شرکا اداره می شود اقدام به تیون محصولات می کنند.