تیونینگ کیت بدنه رنجروور

چهارمین نسل از رنجروور ثابت کرد که این کانسپت توانسته در میان طرفدارانش در سرتاسر دنیا موفقیت خود را ثابت کند. زیرساخت سبک وزن آلومینیومی با موتور شش یا هشت سینلدر بهمراه گیربکس تمام اتومات با سیستم چهار چرخ متحرک و طیف وسیعی از لوازم و تجهیزات جانبی از محفظه نگهداری بعنوان یخچال گرفته تا صندلی ماساژور تمام نیازهای راننده و سرنشین را پاسخ گفته. اما با وجود این تیونرهای خاص در Laupheim یک پکیج که شامل لیست وسیعی از امکانات میشود را پیشنهاد داده اند: هامان بروزآوری هایی را در تجهیزات انجام داده که طبق تیونینگ انجام شده رو این نسخه انرا به شاه افرود با خصوصیات منحصربفرد تبدیل کرده است.

تیونینگ کیت بدنه پهن برای پادشاه آفرود

 

در اولین نگاه هامان قسمت جلوی خودرو را افزودن یک اسپویلر جذاب بسیار گیرا و چشم نواز کرده است. اشکال هندسی سه بخشی به Vogue یک چهره کاملا جدیدی بخشیده است. لبه های گلگیر با رنگ خودرو یکی شده و با اتصالات ورودی هوا و جلوپنجره متصل شده است. این تغییرات برای تهویه ترمز و تاکید روی رفتار داینامیک رنجروور انجام شده است.

 

هامان برای زیبایی بخشی قسمت عقب خودرو یک گارد عقب با طرحی زیبا را درنظر گرفته است که جایگزین قسمت استاندارد شده، این گارد قسمت عقب خودرو را با وجود سیستم اگزوز اسپورت که دارای چهار لوله اگزوز برای هامان است زینت بخشیده است.

لوله های استیل زد زنگ صدای دلنشینی را برای شاه آفرود تضمین میکند.

 

برای انهاییکه که این تغییرات را کوچک میدانند و هنوز به دنبال تغییرات بیشتری هستند هامان یک کیت بدنه پهن بنام “ Mystere “ را ارائه کرده است. به لطف اکستنشن های کایت عقب ، کاپوت ، قاب های کناری و گارد جدید عقب،  Mystere در میان نسخه های رنجروور ازهمه بزرگتر و تهاجمی تر شده است.

تیونینگ لوازم جانبی برای کیت بدنه پهن رنجروور

 

هامان برای شخصی سازی بیشتر خودرو رینگ های متنوع الومینیومی را ارائه کرده است. با توجه به طیف تقاضای گسترده علاقه مندان که تقضای رینگ های ساخته شده با کیفیت بالا را دارند "Edition Race" پیشنهاد شده است.

سه مدل رینگ 23 اینچی آلومینیومی برای تحمل بار زیاد طراحی شده اند که طراحی خاصی دارند. هایلایت مشکی رینگ ستاره ای انودایز شده با پیچ های تیتانیومی و فلنج رینگ براق از ویژگی های خاص این طرح هستند.

بعنوان جایگزین هامان طیف رینگ های اختصاصی در طرح های انودایز یا مفرغ برای "Unique Forged" ارائه کرده است. این امر کملا بدیهی است که تجهیز تایر و رینگ در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

 

پدال های اسپورت، کف پوش ها و پشت سری راننده همه چیزهایی است که هامان برای قسمت داخل مد نظر داشته. بعلاوه LED های درب ورودی ول کام با پرژکتورهای پرقدرت که لوگوی زیبای HAMANN را بر روی زمین منعکس می کند یکی از خاص ترین لوازم جانبی هامان برای تزیین داخل خودرو میتوان به حساب اورد.

تمام ماژول های تیونینگ را میتوان تک تک انتخاب کرد یا اینکه در یک پکیج در دسترس است.

محصولات اختصاصی هامان در مرکز اصلی که در Laupheim قرار دارد یا در مراکز بین المللی شرکای هامان قابل دسترسی است.