پرفورمنس پورشه ماکان

 

تیونینگ برای پورشه ماکان , پرفورمنس پورشه ماکان

پورشه ماکان کاملا در برنامه تیونینگ هامان موقعیتش را تثبیت کرده است. و اکنون مدل توربو لذت و تجربه شخصی سازی را در هم امیخته تا یک نسخه خصوصی شده پرمیوم را در Laupheim بسازد. تیونرها با تکیه مهارت های سه گانه لاکچری سازی ، پرفورمنس و راحتی در مسافت های طولانی یک تردستی جالب را روی این نسخه قدرتمند شاسی بلند اسپورت پیاده سازی کرده اند. بالاترین صلاحیت ها و عشق خالص در ریز ترین جزئیات قابل درک روی پورشه ماکان توربو تقویت شده HAMANN قابل درک است.

پرفورمنس توربو برای ماکان

کیت الحاقی که مورد درخواست بود و هامان بصورت مخصوص انرا برای پورشه ماکان ارائه کرده است به نظر میرسد دارای قالبی مشابه باشد ، که با یک گارد جلوی شیک شروع می شود و به مرور توسط رکاب های جانبی ایرودینامیک ان حفظ می شود و در اخر نیز اسپویلرهای عقب را شامل می شود.

در زیر ،  با تریم طراحی ترکیبی پویای روبرو هستیم که توسط هامان ارائه شده است. در عقب خودرو نیز تیونرها سراگزوزهای اسپورت قوی شامل 4 لوله با قطر 10 سانتی متر نصب کرده اند. کنترل کننده های تخصصی دریچه گاز تضمین کننده صدای متفاوت خواهند بود.

این صدای قوی جدید از موتور V6 باعث میشود که تقاضا دهندگان ان همیشه از حداکثر توان موتور استفاده کنند. با استفاده از تیونینگ ارزان قیمت برای پورشه ماکان توربو خروجی ان از 400 اسب بخار به 460 اسب بخار افزایش یافته است (294-338 kW) .

ضمنا گشتاور ان از 550 نیوتن متر به 630 نیوتن متر افزایش یافته که درنهایت موجب شده تا شتاب 0 تا 100 ان کمتر از 4.5 ثانیه باشد.

برای وفق دادن سیستم تعلیق با پرفورمنس فوق العاده هامان با نصب فنرهای کاهنده اسپورت بر روی پورشه ماکان توربو توانست تا 40 میلی متر از ارتفاع ان بکاهد که درنهایت موجب شد تا این شاسی بلند اسپورت بتواند با سرعت بیشتری سر پیچ ها حرکت کند و قدرت مانور اش را افزایش بدهد.

تیونینگ قطعات برای پورشه ماکان

برای تکمیل پویایی ظاهر پورشه ماکان توربو هامان تصمیماتی را اجرایی کرد ، که طبق ان تیونرها یک ست اختصاصی از رینگ های اسپورت را برای این شاسی بلند پورشه ارائه کردند : “Anniversary Evo” با سایز 10.5 J x 22 که مجهز به تایرهای Vredestein Ultrac Vorti با سایز 295/30 ZR22 گردید.

این ترکیب خاص از رینگ و تایر رضایت خاطر تیونرهایی که به دنبال تامین نیازهایی که برای گوشه ها، شتاب گیری و کاهش شتاب و همچنین بالابردن هندلینگ و دقت فرمان پذیری خودرو بود را تامین می کرد.

دراخر ، هامان لیست وسیعی از لوازم جانبی که بعضا مخصوص پورشه ماکان است را برای قسمت داخل خودرو تدارک دیده است. شامل کف پوش های مخمل با حاشیه نوبوک و دور دوزی دوبل با لوگوی نقره ای HAMANN می شود. یک گزینه مناسب: روکش مشکی یا نقره ای شده برای پدال ها یا فوت رست ها. ال ای دی های درب ورودی با طرح هامان و ولکام لایت های طرح HAMANN. تیم ما خودروهای جدید یا خودروهایی که بتازگی ثبت نام کرده اند را در مرکز اصلی در Laupheim یا در سایر نقاط در مراکز بین المللی که شرکای ما هستند انجام می شود.

منبع : www.hamanniran.ir