تیونینگ اختصاصی هامان برای خودروهای بسیار خاص

انهاییکه به دنبال یک چیز خاص ، خصوصی و منحصربفرد می گردند مسلما باید انرا در HAMANN MOTORSPORT جستجو کنند. برنامه های تیونینگ شامل کیت بدنه های پهن مفهومی و قدرتمند ، کیت ایرودینامیک اسپورت با تعداد زیادی از عناصر فیبرکربن ، بهینه سازی سیستم تعلیق متناسب با پرفورمنس خودرو  ، رینگ های الومینیومی دارای کیفیت عالی ، افزایش قدرت موتور با درنظر گرفتن موارد ایمنی و موارد بیشتری نیز وجود دارد.

HAMANN MOTORSPORT تنها یک تیون کننده خودرو به شمار نمی رود بلکه توانسته است برای تمام مدلهای BMW از سری 1 تا 7 تیونینگ اختصاصی ارائه بدهد. همچنین پالتی از شاسی بلند ها از X1 ( E84) ، X3 (F25) ، X5 ( F15 و E70 ) تا X6 ( F16 , F86 , E71 ) را پوشش میدهد. با این حال برنامه ریزی مستمری در حال انجام است.

طرفداران رنجروور نیز میتوانند موارد خاص را در HAMANN پیدا کنند. یک لیست پر از اپشن های متنوع برای رنجروور اووک ، رنجروور اسپورت و رنجروور موجود است.

اخرین دستاوردهای HAMANN MOTORSPORT شامل برنامه های خاص تیونینگ برای پورشه نیز جالب توجه است. شرکت همچنین اجزا تیون شده ای را برای پانامرا و کاین یا 911 ( 997) بصورت کاملا اختصاصی ارائه کرده است.

متخصیصن هامان برای مرسدس بنز G مدل G55, G63 و G65 بهمراه SLS AMG R197 و SLS AMG C197 نیز طرح هایی ارائه داده اند. تیم هامان برای برندهای مطرحی همچون لامبورگینی کانسپت های خاصی با کامپوننت هایی با کیفیت بالا برای آونتادور ، گالرادو ، LP 640  یا Murciélago ارائه کرده است.

HAMANN MOTORSPORT یک نام شناخته شده در کلاس خودروهای لوکس است ، فرقی نمیکند که Rolls Royce Wraith, Drophead Coupé, Phantom یا Ghost باشد حتی برای Bentley Continental GT نیز ایده هایی دارد.

مشتریان در سرتاسر جهان به توانایی های متخصصین HAMANN MOTORSPORT اطمینان کامل دارند ، و مطمئن هستند که این تیم متخصص میتواند تمام ناممکن ها را ممکن سازد.

منبع : www.hamanniran.ir