پیش نمایش توریزمو توریست در نمایشگاه بیرمنگام انگلیس

امکانات توریزمو توریست:

مجهز به تمام امکانات لوکس یک کاروان توریستی

دارای موتور 2.2 لیتری دیزلی و استاندارد الایندگی یورو 6

4x4 و گیربکس 7 سرعته اتومات مرسدس بنز

5 سال گارانتی بدون محدودیت پیمایش

    

سانگ یانگ امسال در نمایشگاه Motorhome & Caravan بیرمنگام توریزمو توریست کمپر جدیدی را رونمایی می کند.

پایه این توریزموی جدید همان توریسمو MPV است, توریزمو توریست دارای 5 متر طول و 3 متر فاصله بین دو محور است که موجب شده یک ون کمپر فوق العاده باشد.

توریزمو توریست دارای یک موتور دیزل 2.2 لیتری است که استاندارد آلایندگی یورو 6 را کسب کرده است و بصورت دلخواه میتوانید از گیربکس 6 سرعته دنده ای یا گیربکس 7 سرعته اتومات مرسدس بنز را انتخاب نمایید.

همچنین می توان نحوه رانندگی دیفرانسیل جلو یا 4x4 را انتخاب کرد. حدااکثر قدرت ان 178 اسب بخار و گشتاور ان 400 نیوتن متر است که حداکثر ترک از 1400 rpm تا 2800 rpm در یک محدوده با شیب خاص برای داشتن یک رانندگی نرم بدست می آید.

تمام عملیات ساخت توریزمو توریست در انگلیس انجام شده است , این کاروان فوق العاده دارای امکانت خاصی است از قبیل سقفی که میتواند بصورت اریب بالا می آید و صندلی راننده و سرنشین طوری طراحی شده است که میتوان در شرایط خاص انها را کاملا خوابانید و انها تبدیل به دو رخت خواب کاملا مجزا و راحت می شوند و وضعیت قرار گرفتن صندلی ها قابلیت ذخیره سازی در حافظه را دارد.

در عقب را می توان بصورت یک سایه بان موقع پارک و در گردش درآورد, دارای یک سینک کوچک است.

    

توریزمو توریست دارای کپسول گاز, سیستم شارژ 12v, فریزر, محفظه مخصوص نگهدارای آب سالم و پسماند, دستشویی سیار و دکوراسیون چوبی است.

قیمت توریزمو توریست از 29995 پوند شروع میشود.

توریزمو توریست یکی از بلندترین خودروهای موجود در بازار است و بصورت استاندارد 7 سرنشینه عرضه می شود که به راحتی تبدیل به یک کمپ کاروان 2 نفره می شود و به گفته مدیرعامل سانگ یانگ انگلیس , شرکت ول هاوس لیژر که عملیات ساخت توریزمو توریست را انجام داده موفق به یک کار فوق العاده برای برطرف کردن نیاز بازار خودروهای لوکس در این سبک شده است.

توریزمو توریست دارای 5 سال گارانتی بدون محدودیت پیمایش است و این فراغ خیال را به خریدار میدهد تا با اسودگی تمام در این 5 سال نهایت لذت را از خودروی مطبوعش بدست آورد.