عرضه نیوکوراندو LE با آپشن های اضافه بزودی در انگلیس

سانگ یانگ یک نسخه خاص به نیوکوراندو  بنام LE افزوده که به نسبت نسخه استاندارد آپشن های اضافی دارد.

سانگ یانگ با ارائه LE  توانسته  جان تازه ای به بازار سانگ یانگ انگلیس ببخشد. قیمت کوراندو LE از 17995 پوند شروع می شود که این اضافه قیمت عمدتا بعلت نصب اپشن های متعددی است که رو LE  نصب شده است.

طبق اخبار رسیده قرار است که LE در فصل پاییز رسما وارد بازار انگلیس شود. اپشن های افزوده شده به LE هم در بیرون وهم در درون کابین خودنمایی میکنند.

    

آپشن های افزوده شده در بیرون خودرو شامل :

رینگ آلومینیومی 18 اینچ دیاموندکات, جلو پنجره مشکی طرح پیانو, رکاب, اسپویلرعقب و چهار رنگ متنوع برای بدنه که شامل سفید, مشکی متالیک, آبی و سبز است.

آپشن های افزوده شده در درون خودرو شامل :

مانیتور تاچ اسکرین 7 اینچ, بلوتوث, روکش فرمان چرمی, سیستم تام تام ناویگیشن, دوربین دنده عقب, سنسور پارک عقب, شیشه سکوریت, گرم کن و سیستم تهویه مطبوع راننده سرنشینان جلو.

نیوکوراندو LE تنها با استاندارد یورو 6 ارائه می شود, LE  با یک موتور دیزلی 2.2 لیتری ارائه می شود که ضمن پرقدرت بودن الایندگی پایین و مصرف پائینی نیز دارد. قدرت موتور LE برابر با 175 اسب بخار است که خروجی CO2 ان برابر با 139 g/Km است و مصرف ان در هر 100 کیلومتر تنها 5.3 لیتر می باشد. باتوجه به موارد ذکر شده خریداران میتوانند یک شاسی بلند پرقدرت و کم مصرف و البته یک خودروی سبز را در اختیار داشته باشند که دارای قیمت بسیار پایینی است.

خریداران با پرداخت 1000 پوند اضافه میتوانند بجای گیربکس استاندارد از یک گیربکس اتومات 6 سرعته  بهره ببرند.

تمام خودروهای سانگ یانگ دارای 5 سال گارانتی می شود که شامل نیوکوراندو LE نیز می شود.